Lukáš Hlava
Navigace
Diskuze
Kdo je on-line
» Hosté on-line: 1

» Členové on-line: 0

» Registrovaní členové: 19
» Nejnovější člen: WandaDuh
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Aktuální pořadí GP
1. závod proběhne 26.7.2014
Reklama
V Sapporu dominovali Slovinci. Vyhrál Prevč, Matura 8., Lukáš Hlava 16.!
Peter Prevc vyhrál i přes ne příliš příznivé podmínky drtivě první kolo a se skokem dlouhým 137 metrů měl náskok více než 8 bodů na dalšího Slovince, Jerneje Damjana, který byl druhý. Na třetím místě se pak nacházel Rakušan Kofler. Nejlepším z Čechů byl po prvním kole 11. Lukáš Hlava za skok dlouhý 130 metrů! Matura měl smůlu na podmínky, průběžně držel až třinácté místo. Do druhého kola se dostal z 19. místa také Antonín Hájek.

Ve druhém kole si z našich reprezentantů polepšil pouze Jan Matura, a to o 5 míst. V obou kolech měl velmi těžké podmínky, a tak se dá 8.místo považovat jako úspěch. Dobrého výsledku dosáhl také Lukáš Hlava. Ve druhém kole si sice pohoršil o 5 míst, ale i přes to je 16. místo jeho nejlepším výsledkem sezony. Antonínovi Hájkovi druhé kolo vůbec nevyšlo, skočil pouze 112,5m a skončil 27. Poslední z Čechů, Čestmír Kožíšek, nepostoupil z kvalifikace.

Lukáš Hlava díky dobrému výsledku získal důležité buody pro kvótu!
Lukáš Hlava se pomalu dostával do problémů v otázce kvóty pro start v SP, dnes v Sapporu ale získal důležité buody pro zbytek sezony, a zdá se, že by mohl pohlídat 6 českých startovních pozic až do jejího konce.

V hodnocení světového poháru se Lukáš Hlava dostal na 51. místo, těsně před Antonína Hájka. Nejlepším z čechů je 21. Jan Matura, na 32. místě figuruje Jakub Janda.
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Jméno:

Validační kód
Validační kód


Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.