Lukáš Hlava
Navigace
Diskuze
Kdo je on-line
» Hosté on-line: 1

» Členové on-line: 0

» Registrovaní členové: 19
» Nejnovější člen: WandaDuh
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Aktuální pořadí GP
1. závod proběhne 26.7.2014
Reklama
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat
Vítejte
Vítejte na neoficiálních stránkách českého skokana na lyžích Lukáše Hlavy
Závěr sezony se Hlavovi nevyvedl, nejlépe byl 29. v Lahti

Kamil Stoch dvojnásobným olympijským vítězem, Lukáš Hlava 46.

Lukáš Hlava vynechal závody ve Willingenu, Matura 2x v TOP20
Po nejlepším víkendu sezony v Sapporu (16. a 23.místo) se Lukáš Hlava rozhodl vynechat závody ve Willingenu.
Nejlépe z českých skokanů si vedl Jan Matura, který v prvním závodě jako jediný čech bodoval, a skončil 18. Druhý závod už z českého pohledu dopadl líp, Matura byl 11., Janda 15.
Zatímco v prvním závodě byl Janda 31., Koudelka měl smůlu v nedělním klání, a ani ve Willingenu na body těsně nedosáhnul. Na 30. Krause mu chyběly pouze 4 desetiny bodu.
Slovinské pódium v Sapporu, Matura neudržel vedení z prvního kola, skončil 7. Lukáš Hlava 23.
Slovinci v Sapporu dominovali, a zdá se, že formu načasovali skvěle. Dnes si díky vítězství Jerneje Damjana, druhému místu Petera Prevče a také 3. místu Roberta Kranjece kompletně podmanili pódium. Česká jednička, Jan Matura, neudržela vedení z prvního kola, ve druhém kole předvedla 127 metrů, a to stačilo na konečné 7.místo.
V Sapporu dominovali Slovinci. Vyhrál Prevč, Matura 8., Lukáš Hlava 16.!
Peter Prevc vyhrál i přes ne příliš příznivé podmínky drtivě první kolo a se skokem dlouhým 137 metrů měl náskok více než 8 bodů na dalšího Slovince, Jerneje Damjana, který byl druhý. Na třetím místě se pak nacházel Rakušan Kofler. Nejlepším z Čechů byl po prvním kole 11. Lukáš Hlava za skok dlouhý 130 metrů! Matura měl smůlu na podmínky, průběžně držel až třinácté místo. Do druhého kola se dostal z 19. místa také Antonín Hájek.

Ve druhém kole si z našich reprezentantů polepšil pouze Jan Matura, a to o 5 míst. V obou kolech měl velmi těžké podmínky, a tak se dá 8.místo považovat jako úspěch. Dobrého výsledku dosáhl také Lukáš Hlava. Ve druhém kole si sice pohoršil o 5 míst, ale i přes to je 16. místo jeho nejlepším výsledkem sezony. Antonínovi Hájkovi druhé kolo vůbec nevyšlo, skočil pouze 112,5m a skončil 27. Poslední z Čechů, Čestmír Kožíšek, nepostoupil z kvalifikace.

Lukáš Hlava bude startovat v Sapporu
67 skokanů se objeví na startu páteční kvalifikace v Sapporu. Mezi nimi bude několik zajímavých jmen z exotických zemí a také 4 čeští reprezentanti. Kromě české jedničky a obhájce dvou vítězství z minulé sezony Jana Matury uvidíme také Antonína Hájka, Lukáše Hlavu a Čestmíra Kožíška.
Kvalifikaci budete moci živě sledovat od 8:30 na Eurosportu.